نتایج جستجو برای عبارت :

بُعد ناشناخته ی وجود آدمی

نقطه یا نقطه فضایی در هندسه، توپولوژی و دیگر شاخه‌های ریاضیات، مفهومی است مجرد برای بیان موقعیتی دقیق در مکان. به بیانی ساده‌تر، نقطه وجود خارجی ندارد و تنها یک مفهوم است. نقطه‌ها در هندسه بدون بُعد هستند، پس هیچ‌یک از پارامترهای اندازه‌گیری بُعد همچون طول، مساحت و حجم را ندارند.

آدما یه توان هایی، دارن که هنوز بروز ندادن، این توان ها لازمه شناخته بشه، این نیروهایی که هنوز بالفعل نشدن، می تونن ویرانگر باشن، و یا بُعدی از زیبایی درون فرد رو نمایان کنه .. 

یکی از این پتانسیل ها طغیان آدمه .. آدمی پتانسیل عجیبی برای طغیان و نافرمانی داره .. گاهی این طغیان در برابر هواهای نفسه .. و گاهی در برابر مسئولیت ها و حقوقیه که به عهده انسانه ..

الهی .. از خودم .. طغیان خودم .. در برابر هر چه که حقی به گردنم داره !!!! به تو پناه می برم ..
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت

حجاب و معانی آن به همراه دو بعدی که حجاب دارد

حجاب، به معنای پوشش اسلامی بانوان، دارای دو بُعد ایجابی و سلبی است. بُعد ایجابی آن، وجوب پوشش بدن و بُعد سلبی آن، حرام بودن خودنمایی به نامحرم است؛ و این دو بُعد باید در کنار یکدیگر باشد تا حجاب اسلامی محقق شود.
ادامه مطلب
در محضر قرآن
دعایی از اعماق جان:
سیره حضرت نوح (علیه‌السلام) را در دو بُعد باید مرور کرد: اول کافرانی هستند که تا به حال تجربه کفر اجتماعی را در جهان تجربه نکرده‌اند؛ و دوم حضرت نوح (علیه‌السلام) است که برای هدایت آن‌ کافران و جلوگیری از آمدن عذاب، نهایت تلاش خود را می‌کند و در مقابل خدا اظهار عجز و ناتوانی می‌نماید.
بُعد اول مهم است، چون این قوم با اقوام پیامبران بعدی فرق می‌کند. مردمان بعدی تجربه نابودی قوم نوح (علیه‌السلام) را دیده‌اند
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
زندگی تنها دو بُعد دارد:
سیاست و دیانت.
و تو یا در این بُعد هستی و یا در آن بُعد.
اگر با دیانت نباشی، پس الزاماً سیاستگر خواهی بود. شاید رسماً در کار سیاست نباشی، ولی سیاستگر هستی. و سیاست خودش را به راه های گوناگون نشان می‌دهد. شاید تو با همسرت سیاستگر باشی: تو سلطه گر هستی و او سلطه پذیر. و شاید با فرزندانت سیاستگر باشی: تو مستبد هستی و آنان باید از تو پیروی کنند. و شاید در اداره سیاستگر باشی: تو رئیس هستی و سایرین بنده ی تو. و شاید در فکر انباشتن
کتاب دکترجکیل و آقای هاید نویسنده: رابرت لویی استیونسن مترجم: محسن سلیمانی انتشارات افق
کتاب دکترجکیل و آقای هاید: خوشگذران است و پرتوقع این آقای دکتر، وای به روزی که…

کتاب دکترجکیل و آقای هایدنویسنده: رابرت لویی استیونسنمترجم: محسن سلیمانیانتشارات افق
خلاصه:
دکتر جکیل یک پزشک بسیار خوش گذران و پولداری است که درعین حال بسیار باشخصیت است و وجهه اجتماعی فوق العاده ای دارد.جکیل برای رسیدن به تمام خواهش های دلش تصمیم می گیرد ماده ای بسازد ت
ناشناخته(باکی نباشد) 
قال الصادق علیه السلام:
إنْ قَدَرْتُم أنْ لا تُعْرَفوا فافْعَلوا، وما علَیکَ إنْ لَم یُثْنِ علَیکَ النّاسُ ؟! وما علَیکَ أنْ تکونَ مَذْموما عِندَ النّاسُ؟! إذا کنتَ عِندَ اللّه ِ مَحْمودا ...؟!
اگر توانستید ناشناخته بمانید، چنین کنید؛ 
وقتى نزد خدا ستوده باشى نگران نباش که مردم ستایشت نکنند و نگران نباش که در نظرشان نکوهیده باشی!
- بحار الأنوار: ۷۳/۱۲۱/۱۱۰
بعضی موضوعاتِ حوزه ی علوم انسانی ویژگی ای دارند که برای کسانی که زیاد با علوم انسانی کار نکرده اند چندان ملموس نیست.
موضوعاتی مانند زبان، روان، فرهنگ و ... را می توان با رویکرد های مختلف بررسی و مطالعه کرد.

مثلا زبان را می توان از بُعد گرامری بررسی کرد یا از بُعد واژگان. می توان آن را به عنوانِ ابزاری برای برقراری ارتباط بررسی کرد یا می توان آن را ابزاری برای ابراز ایده ها و افکار.

همینطور درباره ی فرهنگ. می توان فرهنگ را با دنیای زبان مطالعه
کاش ناشناخته می ماندند...آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند!آن هایی که رو معرفتشان حساب کرده بودیمکاش سر از کارشان در نمی آوردیم...آن روے سکه شان را نمی دیدیم...ونقابشان را کنار نمی زدیم...کاش تصوراتمان را...اعتمادمان را...آرامشمان را...خراب نمی کردیم!!!"نرگس_صرافیان_طوفان"
١٣٩٧/٨/١۵
ناشناخته‌ها همیشه باورپذیر تر اند. در هر زمان، بی هیچ محدودیتی در هر قالبی می‌گنجند. با تمام چشم‌ها می‌نگرند، با تمام صداها سخن‌ می‌گویند، از تمام صداها شنیده می‌شوند، از تمام راه‌ها می‌رسند، با تمام راه‌ها دور می‌شوند. و من، تمام این مدت با ناشناخته‌ات زندگی کرده بودم؛ ناشناخته ات را با هزاران چهره، هزاران نام، هزاران هویت مجسم کرده بودم. اشک‌هایش را دیده بودم، و لبخندهایش را، حرف‌هایش را شنیده بودم و این ندانستن، اگرچه
بُعد سوم اندیکاتور ایچیموکو: بُعد آتی بازار
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
بخش سوم نمودار ابری ایچیموکو خود از دو اندیکاتور تشکیل شده است:
الف) اندیکاتور سنکو اسپن ای Senkou Span A
ب) اندیکاتور سنکو اسپن بی Senkou Span B
این دو اندیکاتور در کنار یکدیگر تشکیل ابر می‌دهند. در واقع فاصله میان این دو خط، همان “ابر ایچیموکو” (Ichimoku Cloud) است، برای درک بهتر شکل شماره (۱) را ببینید. در این بخش بایستی توجه کرد که در کل ما دو نوع ابر داریم:
ابر فعلی کومو، که با کندل ه
در تاریکی ناشناخته های ذهن ما کابوس هایی وجود دارد، که از سیاه ترین مناطق تخیل ما سرچشمه می گیرند. و در چنین نا امیدی های غیر قابل تصوری است که وحشت بزرگترین قدرت خود را به دست می آورد. این ترسهای ناشناخته همیشه وسعت اقتدار خود را حفظ می کنند، زیرا هرچه سعی می کنیم آنچه را که در تاریکی آنها پنهان است درک کنیم، هرگز نمی توانیم شکل آن هیولا ها و شیاطین پنهان و چیزهایی را که در آن طرف تاریک هستند را درک کنیم. این ترس ها به شکل عجیبی پنهان و نامحسوس
شما به عنوان مشاور در کتابخانه ای در بریتانیا استخدام شده اید. شما به خاطر این موضوع بسیار هیجان زده هستید و همراه با خواهر خود جشنی ترتیب داده اید. اما هنگامی که خواهرتان توسط کتابی اسرارآمیز و خطرناک بلعیده می شود همه چیز به سرعت تغییر کرده و ترس و وحشت تمام وجود شما را فرا می گیرد. حال این وظیفه شماست تا برای نجات او به دنیای ناشناخته ها که سرشار از دلهره و وحشت است سفر کرده و خواهر خود را نجات دهید. اما آیا شما قدرت کافی برای مقابله با اهریم
درس فیزیک همانند درس ریاضی بخش های حل مسئله ای دارد که دانش آموزان را گاهی گیج می کند. روش های بسیار ساده و منطقی برای حل هرگونه مسئله در درس فیزیک وجود دارد که ما در این بخش از مقالات آرموو می خواهیم به آن ها بپردازیم.

۱)آرامش خودتان حفظ کنید
این فقط یک مسئله از درس فیزیک است، دنیا که به آخر نرسیده!

۲)مسئله را دوباره مرور کنید
خواندن درست یک مسئله باعث می شود که به درک بهتری از آن برسید. آنقدر مسئله را برای خود مرور کنید تا به درکی حتی جزئی از
زندگی درست مثل یک تابع سینوسی است که پیوسته در بازۀ منفی‌ها و مثبت‌ها، غم‌ها و شادی‌ها، در گذر است و تمام آدم‌های دنیا به اقتضای شرایط، مدتی با اشک‌ها یا لبخندها همراه‌اند؛ شاید آن درد یا درمانی که عیار ما را با آن می‌سنجند در ظاهر با یکدیگر تفاوت داشته باشد، اما صیقل دادن روح است که همه در میان حوادث تجربه می‌کنیم تا بُعد روحانی ما نیز همچون بُعد جسمانی ما رشد کند. ما برای التیام درد، درست همان حرف‌هایی را از دوستانمان می‌شنویم که رو
دانشمندان برای نخستین بار ۳۹ کهکشان رصد کرده اند که تا به حال شناخته نشده بودند. این کهکشان ها حتی با تلسکوپ هابل نیز قابل رصد نبوده اند.
به نقل از دیلی میل، دانشمندان گنجینه ای از کهکشان های باستانی عظیم و ناشناخته را کشف کرده اند. این نخستین باری است که چنین کشفی با این تعداد کهکشان انجام شده است.
این تحقیق در نشریه نیچر منتشر شده است. طبق اطلاعات موجود دانشمندان ۳۹ کهکشان کشف کرده اند که به وسیله سیاهچاله های بزرگ و ماده تاریک به یکدیگر متص
سفر آگاهی‌ست...
✅ تور سواحل زیبای مکران ✨بصره تا ونک✨
سفری مسئولانه به ناشناخته های شرق هرمزگان
⏰رفت: چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۲۴:۰۰ از بندرعباس.
⏰برگشت: جمعه ۲۲ آذر حدود ساعت ۲۲:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
- جاذبه ها:

- شوشل یا دره های عمیق پیوشک
- کلوتهای زیبای پیوشک
- ساحل زیبای ونک
- گل فشان یا پوراف توجک و گتان
- کوه های مریخی یا مینیاتوری
- ساحل سنگی زیبای گتان
- جزیره صخره ای فرهاد
- کلوتهای زیبا در مسیر کرتی
- ساحل بسیار زیبای آبکوهی
- تلاقی کویر و
هر دو زنده هستندو هر دو سالهاست انتظار می کشند برای روزی که خدا وعده داده است...روزی که جهان طعم عدالت و انسانیت را میچشد.
اما قصه ی غربت آن دو این است:همانگونه که حضرت مهدی حتی در بین پیروان و شیعیان خود غریب و ناشناخته است، حضرت عیسی هم در بین مسیحیان ناشناخته و غریب است. چرا که فکر میکنند پیامبرشان به صلیب کشیده شده و کفاره گناهان آنان را داده است.
میلادت مبارک ای یار غریب مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

منبع: موسسه مصاف
بررسی اینکه آیا در سازمان‌ها از ویژگی‌های سیزده‌گانه فرهنگ سازمانی
شامل: هویت، تعهد، ثبات، رفتار، وظایف، کنترل، هماهنگی، ابتکار فردی،
مسئولیت‌پذیری، هدایت و سرپرستی، انسجام، حمایت مدیریتی و ارتباطات، درک
مثبتی وجود دارد یا خیر؟، هدف اصلی این پژوهش است تا با استفاده از
فرضیه‌ای تحت عنوان «وجود ارتباط آماریِ معنی‌دار بین ویژگی‌های فرهنگ سازمانی
در سازمان‌ها» مورد بررسی قرار گیرد. با استفاده از پرسشنامه‌های
ویژگی‌های فرهنگ سا
بعد ناشناخته
کتاب پی دی افی در مورد بعد ناشناخته اسراری را بیان میکند . . . این نوشته محصول پرسش های عدیده ای است که من در طول عمر از خود کرده ام. هر کسی کم و بیش این سوال ها را از خود می کند. بعضی ها به جواب هایی می رسند که به یکباره مسیر زندگی آن ها را عوض می کند. برخی دیگر به نیز جواب ها را ...
دریافت فایل

دانلود کتاب اسرار ناشناخته
کتاب ناشناخته ها
دانلود کتاب اسرار غریبه
دانلود کتاب دنیای متافیزیک
دانلود کتاب طریقت متافیزیک
دانلود کتاب ه
اسیر حسین یا کرونا؟
اینکه کرونا ویروسی کاملا عادی و طبیعی نیست، همه دنیا فهمیده اند. اما عامل جهش و یا شیوع آن ناشناخته مانده. البته برای اهل فن ناشناخته نیست، ولی فرض بر این است که ناشناخته است. لذا درواقع ما با عامل کوید 19روبرو نیستیم، بلکه ویروس یا خفاش یک وسیله، در دست یک عده توطئه گر هست که: به دولت یا سازمان شناخته شده ای هم وابسته نیستند. یا لا اقل نمی توان آن را اثبات کرد. پس در واقع باید آگاه بود که اهداف شوم آنها، از این شیوع چه بوده اس
میدونی من اون بُعد عوضی بودنمو دوست دارم یعنی یجورایی باهاش حال میکنم 
میگم
عوضی نه اون عوضی که تو ذهن بقیه جا افتاده این عوضی که تو ذهن منه این
آدمی که منم من تازگیا تو خودم کشفش کردم منی ک یوقتا یه کارایی میکنم که
خارج از خط قرمزامه این آدم منظورمه !
دوستش دارم :) 
ولی باید کنترلش کنم که فراتر نره عوضی تر نشه باید مواظبشم باشم !

دنیای پیچیده ایست
آنقدررررر با باید و نباید ها بزرگ میشیم
که تازه بعد از ۳۰-۴۰ سال زندگی متوجه میشیم :
کل زندگیمون اشتباهه
باورهامون غلطه
آدم‌های دورمون رو کاش جور دیگه ای انتخاب میکردیم
آنقدرررررر بنده شرایط و کاندیشن های ثابت و از قبل فراهم شده ای هستیم که بعد از ۵۰-۶۰ سال متوجه میشیم :
من مال این زندگی نیستم
من شاید حتی هیچی نیستم و تا حالا خبر نداشتم 
کار و شغلی که سالهاست دارم رو دوست ندارم
مهارتهایی دارم که خودم تا به حال (که دیگه دیر
بندی تن شده ام محبسِ من شد جانم
آرزومند فراری شدن از زندانم
بُعد دیوار شد هر جزء وجودم در چشم
قفل دل را بگشا ، لطف کن ای جانانم
ببر از قالب تن تا به جهان دگرت
با نگاه تو خوشم حضرت حق ، یزدانم
بجز از مهر تو هیچم نبود امّیدی
با امید تو شود سختی ره آسانم
این دو روزی که در این دامگهت افتادم
بوده کفران و گناه دگران تاوانم
سوختم ، شعله کشیدم و شدم خاکستر
بده دستور به بادی که کند ویرانم
ببرد هرطرفی ذرّه جسمم با خود 
بشوم خاک ره کشور خود ، ایرانم .
.
نقش ژل رویال در تقویت سیستم ایمنی بدن:

سیستم ایمنی بدن یکی از مهمترین و حساس ترین سیستم های موجود در بدن انسان است. وجود این سیستم برای بدن حیاتی است و به همین جهت باید در تقویت این ویژگی در بدن انسان تلاش کرد. در صورتی که سیستم ایمنی بدن انسان به خوبی کار نکند، ویروس ها و قارچ ها به بدن انسان حمله ور شده و باعث بروز انواع بیماری های ویروسی از جمله کرونا می شوند. 
شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از مهمترین ویژگی ها و خواص ژل رویال برای
خرس خیاط نشسته است و خمیازه می‌کشد و همزمان گردنش را می‌خاراند. با پاهای دراز شد و باز از هم. لباس هایی که دوخته و در باد کولر می رقصند را نگاه می‌کند. با چشم‌های گرد و ناامید و خسته. این‌ تصویر ظاهری قضییه‌ی خرس خیاط است.
 از قیافه و پوسته‌ی هر کسی تا همین حد می‌شود فهمید یا دید. در واقع یک بچه این گونه همه چیز را می‌بیند. هر آنچه می‌بیند را کمال‌یافته می‌داند و تمام. غافل از اینکه در کُنه فرد چیزهایی است که یا باید به زبان آورده شود یا خود
این دو تا خیلی بهم میان 
دیدن دو تا از ساکت ترین و سردترین بچه های کلاس وقتی از ته دل باهم میخندن قشنگه 
دوست داشتن اتفاق عجیبیه انگار یه بعد جدید و ناشناخته از وجودتو حس کنی 
من تغییرو تو کمترین مدت ممکن تو این دوتا دیدم 
اونا خوشحال ترن و این کافیه تا به وجود عشق ته دل آدما ایمان بیارم 
عشق میتونه قشنگی خودشو اندازه یه چسب زدن پسر رو دست دختر بعد از آنژیوام  نشون بده 
دوست داشتن این دو تا خیلی قشنگه تو کلاسمون :) 
امیدوارم همه این حس و حال خوب
من سختی زیاد دیدم و محیط های زیادی رو تجربه کردم و این چیزهای رو که مینویسم با سختی به دست اومده؛
اولین چیزی که من مدت ها از اون ضربه خوردم این بود که دنیا رو به چند بُعد محدود میدیدم. با گذر زمان و خواندن مطالب علمی زیاد (به آموختن علم عطش زیادی داشتم و دارم) بُعد های جدید و راه های جدیدی رو شناختم که درکش تا قبل از اینها مشکل بود. مطالب علمی یعنی چی دقیقا؟، یعنی؛
1) برید و آناتومی بدن انسان و طرز کار تک تک سلول ها و اندام ها رو یاد بگیرید و خصوصیا
از عِشق چه میگوینداین هرزه گویان..وقتی عاشق زبانش عاجز میماند در توصیفشو عشق چیستجز کابوسیجز سکوتیو جز سِرّی که عاشق و معشوق هردو دانند و اما ندانند!
مظلوم ترین ناشناخته ی عالم..عشق است
..که همدیگر را به این کلمه هر چه بیشتر صِدا میکنند بیشتر نبودش را میتوان فهمید..
عشق را نمیشود با هر زبانی خواند..
عشق باید ناشناخته ای بماند..
رازی میانِ عاشق و معشوق فقط!
که ایشان هم ندانند جز معشوقِ یگانه
که بداند
چه در جانِ معشوق
و چه در روانِ عاشق می روید..
ای
آدم ها چه با اومدنشون، چه با رفتنشون باعث به وجود اومدن تغییرات بزرگی توی زندگی و شخصیت ما می شن. 
آدم های زیادی وارد زندگی من شدند و بعد از مدتی، یا خودشون رفتند و یا از روی اجبار یا علاقه، از کنارم حذفشون کردم. هر بار این کار، جزو سخت ترین و تکون دهنده ترین تجربه های زندگیم بود، اما چه میشه کرد؟ این زندگی هست و زندگی هم ادامه داره! و من در حال تبدیل به آدمی هستم که برای خودم ناشناخته و گاهی ترسناکه!
گاهی در دنیای خیالات خود با کتاب ها سخن می گوییم بدون اینکه خودمان ،متوجه شویم.
شاید این کتاب ها همان دوستان ناشناخته هستند که به دنبالشان بوده ایم وحالا با آنها آشنا می شویم
امیدوارم در این وبلاگ با خواندن رمان های من بتونید وجود این کتاب ها را در دنیای خیالات خود حس کنید.
متلب(matlab) چیست؟؟

متلب (به انگلیسی: MATLAB)‏ نرم افزاری برای محاسبه اعداد و از برنامه نویسی نسل چهارم است. کلمه متلب هم به معنی محاسبات اعداد است. که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است . این برنامه ماتریس محور است، اعداد منفرد نیز در آن به عنوان ماتریس محاسبه می شوند.کار کردن با ماتریس‌ها در متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس 1
حتما شماهم با دیدن تصویر بالا یک کلمه به ذهنتون میرسه: !!!!حجاب!!!!
تمام چیزی که قصد دارم بیان کنم, رعایت پوشش نیست! درسته که مهم هست, اما فقط بُعد ظاهری ماجراست!
ما تو یه کشور جمهوری و اسلامی زندگی میکنیم و قطعا برای خیلیامون سوال بوده که: چرا باید حجاب داشته باشیم؟
حجاب در لغت به معنای پوشیدگی و پرده است ..... و در ظواهر و آثار تمام تمدن ها هم دیده شده!
طبق فرمایش خداوند , رعایت حجاب و پوشش باعث میشه زنان در سطح جامعه به عفت شناخته بشن!
یعنی حجاب باعث
برای تو اما غروب مه‌آلود و نم نم ریز باران و تشویش همیشه دیر بودن و اضطراب هرگز نرسیدن و لغزیدن پا در لحظه آخر و شکسته شدن تمام پل ها و گم کردن مقصد و سرگردانی در زمین های ناشناخته و بی زبانی زبان ها و سکوت چشم ها. در پس زمینه فریادهای به آمیخته شاهین و نامجو و حتا آدریان...
طراحی سایت b2b
جدای از همهٔ‌ مباحث فوق،‌ یک اینترنت نرم افزار پیروز می‌می بایست از نقطه‌لحاظ پرفورمنس (بازده) نیز سعی قابل قبولی داشته باشد و جذاب میباشد بدانیم که Performance Bugs یکی‌از بدترین گونه های باگ‌های برنامه‌نویسی میباشند! در‌این ارتباط، پیروی کردن از نکاتی همچون قرار دادن وب سایت ذیل توشه (استرس) زیاد تا ببینیم در موقعیت غیرعادی چه عملکردی دارا میباشد و همینطور آزمایش کردن وب سایت در کانال‌های ضعیف تا ببینیم کاربرانی با وب ضعیف به
 کودک
تعبیر خواب کودک چیست؟
دیدن کودک در خواب نشان دهنده‌ی بُعد نابالغی از خودتان یا بُعد جدیدی از شما است که هنوز در حال بلوغ و رشد است. هم‌چنین ممکن است نماد بخشی از شما باشد که احساس می‌کند نادیده گرفته شده است یا به پرورش، عشق، و پذیرفته شدن از جانب شما نیاز دارد.
دلم می‌خواد برم خارج که درگیر فامیل‌بازی و رسم و رسوم‌ها و 
نمی‌تونم بنویسم.
خودم رو مجبور می‌کنم.
با کی دارم حرف می‌زنم؟
دلم می‌خواد
دلم می‌خواست
نمی‌دونم چه چیزی دلم می‌خواست اتفاق بیفته؛ ولی دلم می‌خواست در این موقعیت زمانی و مکانی وجود نداشتم.
فکر کنم آدم بی‌عاطفه‌ای هستم. یه وقت‌هایی به نظر میاد نیستم ولی فکر کنم باشم.
چقد سخته نوشتن.
مجبورم؟ مجبورم.
اگه
من هیچ هویتی ندارم.
یه چیزی به ذهنم رسید. فکر کنم من همیشه خودم رو جاج می‌کن
یا معید 
سلام و درودی صمیمانه
هیچ کودکی به میل و اختیار خود به دنیا نیامده بلکه والدین یا با تصمیم و یا بدون تصمیم او را به دنیایی ناشناخته و سرشار از شگفتی ها آورده اند . 
و ما در جایگاه والد که فرزندآوری کرده ایم ، مکلف هستیم مسئولیت مان را بپذیریم و آن را به بهترین شکل انجام بدهیم .
مکلف هستیم در دنیای ناشناخته ها و شگفتی ها برایش همراه باشیم وحامی
مسئولیت ما فرزندپروری ست و ابزارش آگاهی .
در مسیر فرزندپروری آگاه باشید وعاشق و معتمد بر خداون
فیلم های وحشت آبزی یک زیر ژانر آشنا است که در سال های اخیر کمتر به آن پرداخته شده است، اما تب دریا ساخته Neasa Hardiman نشان می دهد که چرا باید هنوز از آنچه در زیر اقیانوس ها نهفته است ترسید. این فیلم ضمن ارائه موجودات آبزی خطرناک، با داستانی نسبتا مطلوب که فرضیات شما را از ناشناخته به چالش می کشد، کلاسیک هایی مانند بیگانه و موجود را به شما یادآوری می کند. با توجه به وضعیت فعلی جهان، تماشای فیلمی مانند SEA FEVER که در آن کلمه "قرنطینه" به شدت وارد فیلمنام
تنها توی خیابان ناشناخته‌ای گم شده بودم
هوا ابری بود و پر از غبار
شارژ موبایلم صفر بود
محض رضای خدا هیچ آدمی نبود
پریود بودم 
و سرم پر از صدای فریادهای او
و قطع شدن نفس...

پ.ن: چقدر این روزها احتیاج دارم صحبت کنم با کسی و قضاوت نشوم.
پ.ن: بریدن از آدم‌هایی که دوست‌شان داری اما نه می‌گویند و از آن می‌ترسند، چقدر سخت و دردناک است
اصلا آدم، به‌خاطر آدم بودنش یک موجود دو ساحتیه.
یک وجه آدم دلشه و تصمیمات احساسیش
و یک وجه دیگه عقلشه و تصمیمات منطقیش
اما تو یه سری مسائل خیلی مهم انگار نمی‌تونیم همزمان هر دو تا بُعد رو استفاده کنیم. دوتا مثال می‌زنی داداش؟ بله!
تو وقت گذاشتن برای بقیه، یهو بعد احساسیمون مطلقا خاموش می‌شه و می‌شیم سراسر منطق! و خب دودوتا چهارتا اجازه نمی‌ده تفقدی کنیم درویش بی‌نوا را.
مثال بعدی؟
وقتی که کسی چشممون رو می‌گیره. اونجاست که عقل خاموش میشه
# ماه چیست؟ 
" لطفا با دقت مطالعه و نشر شود"
از دیرباز ماه محرم را ماه عزاداریِ امام حسین علیه السلام میدانند. محرم ماه تک بُعدیِ عزاداری نیست. ماه محرم دو بُعد دارد، که یک بُعد آن وظیفه مستمعین و مادحین است‌ و یک بُعد آن‌ وظیفه وعاظ است. وظیفه مادحین و مستمعین عزاداری و ناله و بکا است. وظیفه وعاظ در ماه محرم که ماه امیرالمومنین علیه السلام است دفاع از ولایت است. یعنی وعاظ جز این دو ماه مردم را پیدا نمیکنند که برای آنها به طور جامع و کامل صحبت کن
جاذبه های گردشگری بی نظیر زاهدان
زاهدان دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری می باشد که از دید گردشگران پنهان است و به نوعی ناشناخته می باشد ، زاهدان در مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد در این گزارش خواندنی ما را همراهی کنید تا با جاذبه گردشگری زاهدان قدری بیشتر آشنا شوید.
جاذبه های گردشگری و دیدنی در زاهدان
با وجود اینکه زاهدان در مرکز استان پهناور سیستان و بلوچستان واقع است ولی همانند نقاط دیگر این استان ناشناخته مانده است ، ای

32 Variations on an Original Theme in C minor, WoO 80
مهران مظلوم مقدم

از پر اجرا ترین آثار در میان مجموع بیست و دو تم و واریاسیون بتهوون. اگر چه، بتهوون، به دلیلی مرموز و ناشناخته آن را متعلق به خود نمی دانست. این اثر به فرم پاساکالیا نوشته شده است و اغلب می گویند در نیمۀ راه شاکن ویولن باخ و موومان پایانی سمفونی چهارم برامس قرار دارد.
 آبشار اوسانسو آنتالیا در مسیری که از جاده سانتا کلاوس آنتالیا(بابا نوئل ترکیه) می گذرد واقع شده است. هنوز هم ایده خوبی برای توقف در آبشار اوچانسو وجود دارد که هنوز هم طبیعی است که ناشناخته است.
آبشار اوسانسو یک مکان کاملاً ناشناخته است که در کوههای شمال گبیز در استان آنتالیا واقع شده است.رسیدن به آن از طریق جاده خاکی خشن شروع می شود که از دهکده Akçapınar آغاز می شود ، می توانید 20 کیلومتر رانندگی کنید اما هشدار داده می شود که هوای مرطوب جاده لغزن

هوا بدجور گرفته. دو روز قبل میم پیام داد که یعنی واقعا هیچ راهی نداره همدیگه رو ببینیم؟ بهش جواب دادم که فقط شماهایید که این همه از مردم هراسون شدین، وگرنه توی ایران که همه حداقل پدر مادرها و خواهر برادرها رو چند وقت یکبار میبینند و تازه این همه غر قرنطینه میزنن. ما بی خانواده‌ایم که این شده اوضاعمون. گفت راست میگی، کی بریم بیرون با فاصله راه بریم؟ گفتم فردا بعد از ظهر؟‌گفت بعد از ظهر شلوغه، آدم هست. گفتم نیست به خدا. تک و توکی آدم میاد و م
هر کارآفرین برای پیشرفت، علاوه‌بر برنامه‌ریزی دقیق و تحلیل موقعیت‌ها، به ریسک کردن هم نیاز دارد. البته، شناخت احتمال ضرر و زیان مرحله‌ی مهم‌تری است.

سبک زندگی کارآفرینی همیشه با ریسک همراه است. وقتی قصد دارید شرکتی را از پایه تأسیس کنید، قطعا در وضعیتی کاملا جدید و ناشناخته خواهید بود؛ درنتیجه، ترس از ناشناخته‌ها و احتمال ضرر و زیان واردشدن به آن‌ها، همیشه شما را همراهی خواهد کرد.
ادامه مطلب
هر کارآفرین برای پیشرفت، علاوه‌بر برنامه‌ریزی دقیق و تحلیل موقعیت‌ها، به ریسک کردن هم نیاز دارد. البته، شناخت احتمال ضرر و زیان مرحله‌ی مهم‌تری است.

سبک زندگی کارآفرینی همیشه با ریسک همراه است. وقتی قصد دارید شرکتی را از پایه تأسیس کنید، قطعا در وضعیتی کاملا جدید و ناشناخته خواهید بود؛ درنتیجه، ترس از ناشناخته‌ها و احتمال ضرر و زیان واردشدن به آن‌ها، همیشه شما را همراهی خواهد کرد.
ادامه مطلب
امروز داشتم فکر می‌کردم اگر امروز واقعا آخرین روز زندگیم باشه، مسلما پرحسرت‌ترین روز هم هست. من دیگه نمی‌تونم تو رو ببینم. این حالی که الان دارم نمی‌دونم چیه اسمش. دلتنگی نیست. غم نیست. شادی نیست. شبیه یک ماده‌ی ناشناخته ست که همش رنگش عوض میشه. گاهی سبزه و گاهی آبیه، گاهیم نیست.  

آفت دهان چیست؟
آفت دهانی یک بیماری دردناک و عود کننده مخاط دهان بوده که به صورت زخم های کوچک و بزرگ ، گرد و کم عمق هستند که در داخل دهان شکل میگیرد
علت آفت دهان
زخم های آفتی زمانی ایجاد می شود که به دلایل نامشخص سیستم ایمنی بیمار وجود یک مولکول ناشناخته را اعلام می دارد، حضور این مولکول سبب حمله لنفوسیت خواهد شد نتیجه این فرآیند پیدایش زخم های آفتی خواهد بود.

ادامه مطلب
کم پیش میاد از کاری که کردم پشیمون شم. چون معتقدم ما مسئولیت تمام تصمیم ها و رفتارهامون رو به عهده داریم.اگه هم تصمیمی گرفتیم در اون لحظه فکر میکردیم بهترین کار ممکنه. پشیمونی واسه کارِ انجام شده فایده ای نداره. اما یه جاهایی میترسم از پشیمونی، برای کارهای نکرده، برای حرفای نگفته، برای تصمیم های نگرفته، البته نکردن هم خودش یه فعله، من تصمیم گرفتم یه کاری رو نکنم، یه حرفی رو نزنم. اما خب نمیدونم چرا از این نوع  پشیمونی یکم میترسم.
به هر حال، م
باید فاصله بگیرم از خودم ..از خودم و از وزوزهای توی سرم خسته شدم .. از لقمه های آماده ای که

فرود میاد توی مخم وسط درس خوندن و دست کاری میکنه اعصابم رو تا حدی که عصبانی ام کنه مثل یه گرگ زخمی رفتار کنم با زندگیم .
باید فاصله بگیرم و نگاهش کنم به آدمی که ساختم یا گداشتم ساخته بشه
یه مترسک تنها یا هر چیز ناشناخته دیگه . میدونم که خیلی براش کم گذاشتم خیلی

چرا باید به «سبک زندگی» اهمیت داد؟
یکی از ابعاد پیشرفت با مفهوم اسلامی عبارت است از سبک زندگی کردن، رفتار اجتماعی، شیوه‌ی زیستن - اینها عبارةٌ اخرای یکدیگر است - این یک بُعد مهم است؛ این موضوع را میخواهیم امروز یک قدری بحث کنیم. ما اگر از منظر معنویت نگاه کنیم - که هدف انسان، رستگاری و فلاح و نجاح است - باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی،
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از مندل : یک تحقیق بین المللی به رهبری استرالیا با کشف یک هدف جدید و در عین حال ناشناخته در سلول های سرطانی که میتوان داروهای درمانی را برای آن استفاده کرد ، زمینه های تازه ای در کشف درمانهای مؤثرتر برای سرطان نوروبلاستوم کودکان ایجاد کرده است.
ادامه مطلب
Parsley یک پسر بسیار بسیار خوب است. شغل او ، کشف کردن چیزهای ناشناخته است و بسیار زیاد گیاهان را دوست دارد ، مخصوصا گیاهی دارویی به اسم «Herd Tea» . او از سرما و فصل زمستان و غذا های بد پخت را اصلا دوست ندارد.
تولد او در Spring 16 « بهار» است.
برای اینکه تجربه های بازسازی ساختمان خود را برای شما در میان بگذاریم در این بخش از مقالات نوسازی و بازسازی ساختمان یکی از روش هایی که می توان یک مکان ناشناخته را به مکانی پر تردد و پر بازدید تبدیل کرد می گوییم،معمولا تنها دغدغه هتل داران و تمام مجموعه هایی که می خواهد بازسازی ساختمانشان به شکلی نوین اجرا شود تا بازدید کنندگان زیادتری داشته باشند این است که مکانی که دارند  بازدید کننده را به نوعی مسحور کند، باید گفت این عمل تنها با یک بازساز
امواج کیهانی از اعماق فضا برای آشکار کردن وجود یک تالار در یک هرم 4500 ساله مصر و یکی از عجایب هفت‌گانه دنیای باستان، واقع‌شده به زمین سفر کردند. ولی آن‌ها موجودات کوچک سبزرنگ بیگانه نبودند، بلکه ذرات بنیادی کوچکی بودند به اسم "میون"!
محققان ژاپنی و فرانسوی در ماه نوامبر 2017، اعلام کردند که آن‌ها از سه نوع متفاوت از گیرنده‌های "میونی" برای آشنایی بیشتر با ساختمان داخلی اهرام استفاده کرده‌اند و طی این تحقیق موفق به یافتن یک تالار عظیم و ناشن
باغ تویلری
در تور پاریس می توانید به مکان های دیدنی بسیاری بروید تا از سفر خود بیشتر لذت ببرید.یکی از این مکان های دیدنی رفتن به باغ ها و پارک های پاریس می باشد.از زیباترین باغ های موجود در شهر فرانسه باغ تویلری می باشد.در زمان های گذشته باغ تویلری کاشی کاری های بسیار زیبایی شده بود و به دلیل این تزیینات نام این باغ تویلری گذاشته شده است.گل ها و درخت های بسیار زیاد و زیبایی در باغ تویلری وجود دارد که به وسیله ی همین گل ها باغ تزیین شده است.با وج
پشت هر رفتار، هر تصمیم، هر انگیزه ای، یه نیروی پنهانی هست. درواقع مسلط شدن به این نیروی پنهان، مسلط شدنبه زندگیه! یعنی میشه تجربه زندگی رو اونطوری که میخوایم درست کنیم.
منظورم قانون جذبه؟
نه! خود قانون جذب هم زیر مجموعه‌ی این موضوع هست و اینجا میتونین تعیین کنین که قانون جذبی وجود داشته باشه یا نه!
این نیرو که برای اکثریت ناشناخته س، سیستم باورهای شماست.
سیستم باورها چیه؟!
چطور تشکیل شده؟!
کِیا متزلزل میشه؟ 
میشه عوضش کرد؟ چطور؟! 
و ...
تو این
بسم الله

شخصیت و مجاهدت‌های حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) از زوایای گوناگون، پیام‌ها و درسهای بی‌نظیری برای انسانها به‌همراه دارد؛ شخصیتی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی یک «الگو» و «اسوه» است. قطعا بهره‌مندی از این دریای عظیمِ «معنویت و معرفت و مجاهدت» نیازمند این است که شناخت کافی از ابعاد گوناگون شخصیتی این بانوی بزرگوار و سیره و سبک زندگی و مجاهدت‌های ایشان پیدا کنیم.بخش زن، خانواده و سبک زندگی (ریحانه) پایگاه اطلاع‌رسان
بسم الله

شخصیت و مجاهدت‌های حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) از زوایای گوناگون، پیام‌ها و درسهای بی‌نظیری برای انسانها به‌همراه دارد؛ شخصیتی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی یک «الگو» و «اسوه» است. قطعا بهره‌مندی از این دریای عظیمِ «معنویت و معرفت و مجاهدت» نیازمند این است که شناخت کافی از ابعاد گوناگون شخصیتی این بانوی بزرگوار و سیره و سبک زندگی و مجاهدت‌های ایشان پیدا کنیم.بخش زن، خانواده و سبک زندگی (ریحانه) پایگاه اطلاع‌رسان
زاهدان دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری می باشد که از دید گردشگران پنهان است و به نوعی ناشناخته می باشد ، زاهدان در مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد در این گزارش خواندنی ما را همراهی کنید تا با جاذبه گردشگری زاهدان قدری بیشتر آشنا شوید.
با وجود اینکه زاهدان در مرکز استان پهناور سیستان و بلوچستان واقع است ولی همانند نقاط دیگر این استان ناشناخته مانده است ، ای
زنیان، گیاهی ناشناخته اما پرخاصیت

فواید و موارد استفاده زنیان

زنیان گیاهی دارویی و پرخاصیت است که برای تقویت و بهبود عمکرد سیستم گوارش، معده، اعصاب، پوست و مو و... اثر برخش بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه علاوه بر کاربرد‌ در طب سنتی، در دارو‌های نوین و صنایع غذایی نیز کاربرد دارد. در ادامه با بیتوته باشید تا با خواص بی‌نظیر گیاه زنیان به طور کامل آشنا شوید.
گیاه‌شناسی زنیان
ادامه مطلب
کتاب حاضر ( درهای آسمان ) در ۲ قسمت نوشته شده است . اول مدیتیشن و دوم زندگی . با توجه به این که در دنیای امروز مردم به شدت از معنویت غافل شده اند و اکثزیت توجهات به سمت و سوی بعد مادی و جسمانی معطوف شده است ، انسان نیاز دارد در کنار عبادت ، دقایقی از روز را به تفکر در خویشتن و خودشناسی بپردازد .مدیتیشن همان راهی است که می توان برای جبران کمبودهای معنوی در پیش گرفت و با تداوم در انجام آن دقیقا به گشایش همان چیزهایی دست یافت که همه می خواهند ؛ یعنی در
الحمدلله علی کل حال.الحمدلله علی نعماعه اجمعین.خدایا لطف تو اگر نبود از هلاک شدگان بودم.عین خواب و خیال همه اش از منظر چشمم داره رد میشه.وقتی پیامک نظام وظیفه اومد که مشکین شهر خودتو معرفی کن چطور به فاصله یک هفته تا کنکور دنیا سرم خراب شد.چطور با چشم گریون و بدنی خسته مینشستم پای کتاب و مجبور بودم بخونمشون.چطور دو ماهی که مرخصی گرفته بودم برای کنکور بخونم،ی پام نظام وظیفه بود ی پام دانشگاه قبلی برای توجیه غیبت .آخر سر هم درب و داغون میرسیدم خ
✅ قرآن چهار گروه را استثناء میکند که این چهار گروه در خسران وضررنیستند؛
۱-إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا( مگر آنهایی که ایمان بیاورند)مربوط به بُعد فردی و ایمانی ماست.☘یعنی اگرمیخواهید ضرر نکنید.بعدفردی و ایمانتان را قوی بکنید.بعد فردی و ایمانی در سایه ی تقویت ایمان قوی میشود.
ادامه مطلب
فشرده سازی با نرم افزار هایی مثل وینرر و زیپ و … در بهترین حالت فقط میتوانند نرم افزار ها را تا میزان ۲۰ یا ۳۰ درصد حجم اولیه فشرده کنند اما نرم افزار های ناشناخته ای موجو می باشند که امکان فشرده سازی را تا ۹۹ درصد (و بیشتر) میدهند .
یکی از این نرم افزار های ناشناخنه KGB Archiver نام دارد .
ادامه مطلب
این‌ تصویر از تلسکوپ هابل، کهکشان M86 را نشان می‌دهد. با وجود اینکه بیش از ۲۳۵ سال پیش توسط ستاره شناس "شارل مسیه" کشف شده، طبقه بندی ریخت شناسی آن هنوز ناشناخته است. ستاره شناسان هنوز در مورد اینکه M86 کهکشانی بیضوی یا مارپیچ است، بحث می‌کنند.
این کهکشان که بخشی از خوشه کهکشانی سنبله است، در فاصله پنجاه میلیون سال نوری از زمین قرار دارد و با سرعت باور نکردنی ۵۴۳۰۰۰ مایل بر ساعت در حال حرکت در فضا است و مسیر فعلی‌، آن را در مواجهه با ما قرار می
فشرده سازی با نرم افزار هایی مثل وینرر و زیپ و … در بهترین حالت فقط میتوانند نرم افزار ها را تا میزان ۲۰ یا ۳۰ درصد حجم اولیه فشرده کنند اما نرم افزار های ناشناخته ای موجو می باشند که امکان فشرده سازی را تا ۹۹ درصد (و بیشتر) میدهند .
یکی از این نرم افزار های ناشناخنه KGB Archiver نام دارد .
ادامه مطلب
چرا باید به «سبک زندگی» اهمیت داد؟یکی از ابعاد پیشرفت با مفهوم اسلامی عبارت است از سبک زندگی کردن، رفتار اجتماعی، شیوه‌ی زیستن - اینها عبارةٌ اخرای یکدیگر است - این یک بُعد مهم است؛ این موضوع را میخواهیم امروز یک قدری بحث کنیم. ما اگر از منظر معنویت نگاه کنیم - که هدف انسان، رستگاری و فلاح و نجاح است - باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی،
چرا باید به «سبک زندگی» اهمیت داد؟
یکی از ابعاد پیشرفت با مفهوم اسلامی عبارت است از سبک زندگی کردن، رفتار اجتماعی، شیوه‌ی زیستن - اینها عبارةٌ اخرای یکدیگر است - این یک بُعد مهم است؛ این موضوع را میخواهیم امروز یک قدری بحث کنیم. ما اگر از منظر معنویت نگاه کنیم - که هدف انسان، رستگاری و فلاح و نجاح است - باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی،
دوست دارم در جمع باشم.دوست دارم در تمام این جمع‌ها باشم.دوست دارم که دوست‌هایی داشته باشم و تنها نباشم.
تلاش می کنم.تلاش می کنم و باز هم تلاش می کنم.
در نهایت روزی موفق خواهم شد.روزی مثل این‌ها می شوم و در آن روز من تنها کسی خواهم بود که می‌دانم رنگم اینجا ناشناخته‌ست.
پشتم خارش گرفته بود. دست از روی شانه می‌بردم، نمی رسید به نقطه ی مورد نظرِ خارش گرفته. از کمرم هم دست دراز می‌کردم تا حد کش سانی اش بازهم نمی رسید. تصورش کردم که مثل یک جریزه ی ناشناخته و دور از دسترس برای خودش زندگی‌یی دارد خاص! شاید هم موجودات ریزی در آن زندگی می‌کنند که همه با هم فامیل هستند و ازدواج‌هایشان فامیلی است. بچه هایشان عجیب و غریب است؛ یک چشم و چهار انگشتی، یا دم دارد و باله‌ای روی کمر که وقتی برگی روی دوش می‌اندازند تا از سرما
امروز متوجه شدم
که زخمها روی دل ما میمونن ها! قلب رو خراش میدن.
مثل آینه میمونن
که وقتی میشکنه 
هر قدر بخوای تیکه هاشو به هم بچسبونی
نمیتونی مثل روز اولش کنی.
نمیتونی
جای شکستگیا میمونه رو اینه.
هیچوقت فکر نمیکردم ادمی اینطوری باشه.
هیچوقت!
هیچوقت فکر نمیکردم تو تحت هیچ شرایطی نتونی یه سری زخم ها رو از بین ببری از دلت!
آدمی خیلی موجود ناشناخته ای هست!
دل کسی رو نشکنین بچه ها. برای درست کردنش زمان زیادی نیاز خواهید داشت. شاید هیچوقت درست نشه و به
این روزها دنیا شرایط عجیبی را تجربه میکند! ویروس عجیب و ناشناخته ای از یک شهر دور افتاده در چین به نام ووهان منتشر شد! میگویند که منشا این ویروس مهلک خفاش است! اما دلایل علمی و رسمی نیست که بر این ادعا صحه بگذارد! تنها ساختار این ویروس با ژن خفاش و مورچه خوار همخوانی دارد! از طرفی میگویند احتمال حمله ی بیولوژیکی وجود دارد! اصلا اینها چه اهمیتی دارد؟ مهم این است که این ویروس مرگبار انتشار یافته و اکنون پشت در خانه هایمان است! مهم این است که با اس
بسم الله
مرحوم استاد سید منیرالدین حسینیِ هاشمی: «پیاده شدنِ مدل سرمایه‌داری در ایران بستر تحمیل محرومیت‌های سیاسی و فرهنگی شده، و مشکلات اقتصادی و اختلاف طبقاتی به‌وجود آورده است.در ایران، [فرضا]ً ۲۰ درصد از جامعه، هم پول دارند و هم مقام دارند و هم ارضاء جنسی دارند؛ ۳۰ درصد به‌صورت متوسط در فشار هستند ولی این‌ها را تا حدودی دارا هستند.  و ۵۰ درصد هم در فقر اقتصادی، فقر جنسی و فقر هویتی زندگی می‌کنند. چون آنها دارند تحقیر‌شأن می‌کنند! ج
مبارزه حق و باطل در تاریخ بشری و در مکتب های الهی، سابقه ای طولانی دارد. باطل چه در زمینه افکار و عقاید، چه در بُعد رفتاری و اخلاقی و چه در محور اجتماعی و حکومتی، غده ای بوده که همه انبیاء و اوصیاء و امامان با آن مبارزه کرده اند. سنت الهی نیز بر این بوده که با نیروی حق، باطل را نابود می ساخته است؛ «بَلْ نَقْذِفُ بِالحَقِّ عَلَی الْباطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذا هُوَ زاهِقٌ»[1] خدا حق است و شرک و شرکاء باطل، اسلام حق است و کفر و نفاق باطل، حضرت رسول(
بدین سان، قلمرو دین هم در بُعد معرفتی و نظری و هم در بُعد اجتماعی و سیاسی، شخصی Private نیست. تنها راه تحقیق در دین و اثبات باورهای اساسی دین شیوه عقلانی است.
 تشکیک‌هایی که در این مورد شده ـ تا آنجا که نگارنده مطلع است ـ بر تمسّک به شیوه تجربی برای تحقیق در دین و اثبات عقاید دینی مبتنی است. شیوه تجربی گرچه در علوم تجربی کاراست و موفقیّت‌های ارزشمندی را در صنعت و فنون به ارمغان آورده و قدرت بشر را برای تسخیرطبیعت افزون کرده است ولی برای تحقیق در
قصه کودکانه
داستان کودکانه

اگر کودک در خانواده داشته باشید و برای او کتاب جالبی بخوانید؛ متوجه خواهید شد که چندین بار از شما درخواست
می‌کند که همان کتاب را برایش بخوانید. شاید بعضی وقت‌ها تکرار درخواست خواندن کتاب آن‌قدر زیاد شود که شما را
متعجب کند، این حالت در مورد دیدن فیلم‌های موردعلاقه‌ی کودکان نیز صدق می‌کند.

چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ وقتی‌که بیش‌تر دقیق می‌شویم، می‌بینیم هر بار که داستان را برای کودک می‌خوانیم او به یک
ب
قصه کودکانه
داستان کودکانه

اگر کودک در خانواده داشته باشید و برای او کتاب جالبی بخوانید؛ متوجه خواهید شد که چندین بار از شما درخواست
می‌کند که همان کتاب را برایش بخوانید. شاید بعضی وقت‌ها تکرار درخواست خواندن کتاب آن‌قدر زیاد شود که شما را
متعجب کند، این حالت در مورد دیدن فیلم‌های موردعلاقه‌ی کودکان نیز صدق می‌کند.

چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ وقتی‌که بیش‌تر دقیق می‌شویم، می‌بینیم هر بار که داستان را برای کودک می‌خوانیم او به یک
ب
اضطراب عبارت است از یک عامل ناشناخته و نا معلوم که موجب پریشانی فکر وگاه باعث بروز علائم احساس خطر از جمله تپش قلب و رنگ پریدگی می شود. در فرآیند اضطراب بر خلاف ترس طبیعی، یک عامل حقیقی ترس آور یا خطرناک یا آسیب رسان وجود ندارد بلکه فقط به طور خود کار و ناخود آگاه ذهن آدمی دچار احساس خطر می شود و هر گاه ذهن در اثر تنش های روانی و استرس های عصبی و حوادث ناخوشایند و ناگواری که در زندگی مکررا” برایمان رخ می دهد از روال عادی خارج شود و حساسیت بیش از
خیلی وقت‌ ها برای آدم‌ ها هیچ تفاوتی نداره که تو باشی، یا مترسکی از جسدت که روحش مرده. آدم‌ ها از مبدا و نقطه‌ ی خودخواهانه‌ ی وجودشون به تو نگاه می‌کنن. شکل واقعی تو، غم تو، شادی تو ، آرامش تو برای آدم‌ها ناشناخته‌ اس . چون آدم‌ ها دورن! اونقدر دور که از تو و وجود تو جز نقطه‌ای نمی‌بینن :) بخاطر همین سعی می‌کنم احساسات رو از دلم بکشم بیرون و اون‌ها رو به شکل کلمات دربیارم بلکه کمی آروم شم از فشار این حبس‌ شدگی‌ ها و دل‌ گرفتگی‌ ها :)
اتفاقات خیلی سریع روی من تاثیر میذارن
کوچکترین اتفاق بد حالمو بد میکنه،ذهن را شلوغ و روی کارآیی و روز و روابطم تاثیر گذاره.
چه موضوع شغلی باشه چه خانوادگی و چه در ابعاد بزرگتر در حد جامعه و ... باشه.
اصلا اتفاق قشنگی نیست تاثیر گرفتن از هر اتفاق درگیر میشم و همه چی به هم میریزه 
قرارداشته باشم کنسل میکنم و کاری دستن باشه رها
میشینم به فکر کردن و فکر کردن و فکر انقدر که از شدت بلاتکلیفی به مردن فکر میکنم و شروع به ناسزا گفتن به خودم که این چه راهی
ترم آخر و آخرین درس معارف را با استادی گذراندم که از فرهنگ حافظ صحبت می‌کرد. خاطرات کسانی که به او ضربه زده بودند را تعریف می‌کرد و نام آن‌ها را ابلیس می‌گذاشت. آخر ترم فهمیدیم که خودش یک ابلیس حرام خور است. موقع سحر از اتاق بیرون آمدم و دیدم گنجشکی خودش را به مهتابی سالن می کوبد. از یک مهتابی به سمت مهتابی دیگر می رفت و خودش را به آن می کوبید. همه پنجره ها را باز کردم و چراغ ها را خاموش کردم. رفت بیرون. بعضی جاها ما انتظار خیر دارید اما شر می رس
نوجوانی یازده ساله ماجراجو در حین جستجوهایش سرنخی را از یکی دیگر از ابعاد جهان به نام «میدورد» کشف می کند. پس از کشف این راز او وارد سفری به این بُعد می شود. جایی که با شوالیه تنهای مرزنشینی به نام رولاند دسچین برخورد می کند. شوالیه در پی رسیدن به برج تاریک است. جاییکه در آخر دنیا واقع شده است.
فیلم در ژانر آخرالزمانی به سبک هالیودی و طبق معمول قرار است کودکی آمریکایی بدون داشتن یک دین خاص یا خدای خاص دنیا را از دست اهریمن قدرتمند تاریکی نجات د
گلوسولالیا[1] یا «سخن گفتن به زبان‌ها» پدیده‌ای است که در آن افراد به زبانی که برای آنان ناشناخته است سخن می‌گویند. یک تعریف از این پدیده که توسط زبان شناسان ارایه شده است این است که فردی سیلاب‌های مکالمه‌گونه را بی آنکه معنا روشنایی در آن وجود داشته باشد بر زبان جاری کند، که در برخی موارد شامل یک عمل دینی می‌شود که در آن تصور می‌شود گوینده در حال سخن گفتن به یک «زبان الهیِ» ناشناخته برای او است. به عنوان مثال، عبارتی مانند «اجی مجی لا ترج
پیشوایان و بزرگان دین و آیین ما، آن ها که از موجودات نامرئی باخبرند و آنهایی که از فضای جو و آسمان ها با خبرند، و آن هایی که از اعماق علوم آگاهند، حتما و یقین درباره ی وقوع حوادث و از احوالات آینده ی بسیار دور هم با خبرند.
ابعاد علمی آن ها برای ما معلوم است و حال بُعد زمانی آنها را ببینیم.
یعنی پیش بینی آنها درباره ی امروز که زمان ما است، و از آن تاریخ بیش از هزار و چهارصد سال گذشته و از اوضاع و احوال امروز، برای مردم زمان خود چه گفته اند؟ که این ه
وظایف کارشناس مجازی گمرک چیست ؟
در سال 1393 پس از راه اندازی ای پی ال(EPL) توسط گمرک ،سیستمی ایجاد شده است که بعد از کوتاژ و ارسال اطلاعات اظهارنامه گمرکی و تعیین مسیر ، اگر محموله در مسیر قرمز باشد ، سیستم  خود به صورت اتوماتیک یک کارشناس را در یکی از گمرکهای  کشور به عنوان کارشناس گمرک ناشناخته برای بررسی  و
ادامه مطلب
 مقایسه گلکسی S10 لایت با هوآوی P30 پرو و ریلمی X2 پرو،به تازگی گوشی گلکسی اس 10 لایت برای کشور هند معرفی شده است. این گوشی هوشمند از زمان معرفی رسمی تا به امروز، نگاه‌های زیادی را جذب خود کرده است. برای اولین بار شاهد عرضه یک گوشی لایت از سری گلکسی S هستیم. سال گذشته میلادی سامسونگ از گوشی گلکسی S10e به عنوان یک پرچمدار ارزان‌ قیمت رونمایی کرده بود.
 رندر محصول ناشناخته‌ای از موتورولا به همراه قلم هوشمند منتشر شد،شب گذشته، یکی از افراد مشهور در حو
 دانلود بازی Dark Fall Ghost Vigil برای PC

دانلود بازی Dark Fall Ghost Vigil برای کامپیوتر
| بازی اثبات وجود ارواح در تاریکی |
| نسخه HOODLUM |

Dark Fall Ghost Vigil بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ماجرایی می باشد که در سال 2020 توسط Darkling Room ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی کامپیوتری جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما علاقه‌مندان به سبک عناوین ماجرایی آماده کرده‌ایم، تجربه‌ای جذاب را در فضایی تاریک و خالی از سکنه به تصویر می‌کشد که در آن شما به عنوان
 بهترین راه مبارزه با آسیب های فضای مجازی تولید محتوای دینی و فرهنگی است

برای رفع تهدید فضای مجازی، باید از سوی کانون های مساجد برنامه ریزی شود.
سواد رسانه ای یک بُعد مبارزه است. باید اطلاع رسانی شود. در حال حاضر
والدین برای راحتی خود، فضای مجازی را آزاد گذاشته اند و همین باتلاقی برای
جوانان شده است.
ادامه مطلب
سبک زندگی در شکل نوین اوّلین بار توسّط «آلفرد آدلر» در روانشناسی به سال 1929 میلادی ابداع شد. هرچند آدلر آن را ابداع کرد، ولی پیروان کلاسیک او و دیگران به تفصیل آن پرداخته‌اند. محقّقان تعاریف گوناگونی بر اساس بینش و نگرش خاصّ خود ارائه داده‌اند. جامعه‌شناسان در تعاریف جامعه‌شناسانه، بیشتر بر هنجارها و منش‌های اجتماعی افراد در جامعه تأکید دارند و روانشناسان بیشتر به بُعد فردی و شخصیّتی می‌پردازند، ولی آنچه مهمّ است اینکه این تعاریف تک‌
نگاه به آسمان نیلی و خیره شدن به پرندگانی که در فرازش بال می زنند و پرواز می کنند، پرواز، رویای کودکی هر انسانی است. شوق پرواز در آمیخته با آشنایی با دیار ناشناخته و سفر به سرزمین های دور مانند شخصیت کارتونی نیلز، رویایی بود.
امروز ایرلاین های گوناگون نقش همان مرغابیان کارتون نیلز را ایفا می کنند، به دنبال نیلز آمده اند تا آرزویش را برآورده سازند. خرید بلیط خارجی آنلاین نیز حکم فکر و باور نیلز را دارد که لحظه ای به خود و باورهایش شک نداشت. ا
حق نفس«وَ أَمّا حَقّ نَفْسِکَ عَلَیْکَ فَأَنْ تَسْتَوْفِیَهَا فِی طَاعَةِ اللّهِ فَتُؤَدّیَ إِلَى لِسَانِکَ حَقّهُ وَ إِلَى سَمْعِکَ حَقّهُ وَ إِلَى بَصَرِکَ حَقّهُ وَ إِلَى یَدِکَ حَقّهَا وَ إِلَى رِجْلِکَ حَقّهَا وَ إِلَى بَطْنِکَ حَقّهُ وَ إِلَى فَرْجِکَ حَقّهُ وَ تَسْتَعِینَ بِاللّهِ عَلَى ذَلِکَ؛ و اما حق نفست بر تو این است که او را به تمامى به فرمانبردارى خدا گمارى و به زبانت، حقش را بپردازى و به گوش خود، حقش را (بدهى) و به چشمت،
سلام!
معمولا هر از گاهی سری به گوگل پلی میزنم و اپلیکیشن های جذاب در زمینه های مختلف رو دانلود می کنم تا در فرصتی مناسب از اونها استفاده کنم،سعی کردم در این پست مفید ترین اپلیکیشن هایی که تا به حال استفاده کردم و احتمالا شاید کمی ناشناخته باشند رو همراه با توضیخ مختصر معرفی کنم!
ادامه مطلب
در ناشناخته بودن انسان همین بس که پارسال با شوق و هیجان غیر قابل وصفی قصد دانشگاه و ادامه تحصیل کردم و قبول که شدم هیچ خبری ازون ذوق و شوق نبود!
و در حال حاضر دارم در دو مسیر کاملا متفاوت ( شایدم ۳ مسیر) کار میکنم که هر دوش تمرکز زیاد میخواد!! و هر روز هم فکر میکنم که کارم درسته یا نه؟؟ و ممکنه پشیمون بشم یه روز؟؟؟
امیدوارم که نشم.. اخیرا دارم طوری زندگی میکنم که حداقل روزی یکبار از خودم میپرسم " این واقعا تویی؟؟؟" 
دارم میگردم که خودمو از لا به لای
به نام خالق هستی‌بخش.
«پسری از طریق دری در باغ وارد سرزمینی ناشناخته می‌شه، سرزمینی که 
چیزی از اون نمی‌دونه و برخلاف ترس و بی‌میلی عموش با کنجکاوی قصد 
کشف اونجا رو می‌کنه. بعد از مدتی که مردی او رو وادار به تمرینات جسمانی
و شمشیربازی و... می‌کنه، از گذشته اون سرزمین و دلیل ورودش به اونجا
می‌گه و پسر می‌فهمه که با ماجراهایی روبه رو میشه که حتی ممکنه به
قیمت جونش تموم بشه. در این راه گروهی برای کمک به اون وجود داره
که بتونه موجود پلید اون س
سلام تا چندی پیش فکر میکردم مثلث برمودا یه پدیده طبیعی باشه اما با نظریه هایی که دانشمدان مطرح کردند تقریبا مطمن شدم مثلث برمودا نمیتونه یه پدیده طبیعی باشه راستش خودم فکر میکنم یک نوع نیروی ناشناخته جاذبه زمین باشه بازم در ادامه مطلب این پدیده شگفت انگیز را برسی میکنیم با وبلاگ هالووین همراه باشید
ادامه مطلب
در اقیانوس اطلس،هیچکس زنده نمی ماند.
مثلث برمودا که به نام مثلث شیطان هم شناخته می‌شود، حدود منطقه‌ای در ناحیهٔ غربی اقینوس اطلس شمالی است که گفته می‌شود بیش از ۵۰ کشتی و ۲۱هواپیما به طرز مرموزی در این منطقه ناپدید شده یا از بین رفته‌اند. این محدوده به‌طور دقیق دارای شکل مثلث نیست و فقط ظاهری شبیه به مثلث دارد. گزارش‌های بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد این منطقه بسیار خطرناک است .بر پایهٔ اطلاعات نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا مثلث ب
یکی از بیماری هایی  که کمتر به آن توجه می شود، و خیلی ها با آن آشنایی ندارند و تنها کسانی که به این بیماری دچار هستن و یا بااشخاصی که دچار این بیماری اند سر و کله زده اند ؛ نسبت به این بیماری آگاهی و اطلاعات لازم را دارند، لابد کنجکاو شده اید که این بیماری چیست ؟  عارضم به حضور منورتان این بیماری دگر پُل بینی است. بیمار دراین حالت تمام انسانهای اطراف خود را پُلی برای عبور خود و خرش !!! می بیند تا به راحتی و سلامت از آن عبور کرده و به مقصد برس
همه چیز درباره فال حافظ 
معنی فال
فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، ?تفأل? و به فال بد زدن ?طیره? می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را ?مروا? و فال بد زدن را ?مرغوا? گویند که از دو کلمه ?مرغ? و ?آوا? تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت
همه چیز درباره فال حافظ 
معنی فال
فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، ?تفأل? و به فال بد زدن ?طیره? می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را ?مروا? و فال بد زدن را ?مرغوا? گویند که از دو کلمه ?مرغ? و ?آوا? تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها